lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Ramallah  
Malowidła na murze dzielącym Palestynę od IzraelaBetlejem, Palestynafoto: Krzysztof Stępieńźródło: transazja.pl
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Booking.com
 

Witamy w transAzja.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z główną funkcjonalnością naszej witryny.


Twój wirtualny przewodnik po Azji. Przeczytaj co warto zwiedzić, gdzie nocować, jak przemieszczać się i za ile... sprawdź!

   

 


 

   

Opisz swój wyjazd i zaznacz jego przebieg na mapie. Pisz w czasie wyjazdu lub po powrocie, dołączaj zdjęcia, czytaj komentarze... sprawdź!Sprawdź kiedy rozpoczyna się Ramadan, Losar, Diwali czy Pesach. Sledź terminy świąt religijnych i narodowych w krajach Azji

   

 


 

   

Gdzie jest najwięcej turystów, a gdzie najmniej miast, gdzie uprawia się ryż, a gdzie maniok, gdzie jest biednie, a gdzie bogato... sprawdź!Praktyczne zestawienie niezbędnych informacji zdrowotnych przed podróżą do Azji sprawdź!

   

 


 

   

Byłeś gdzieś w Azji, udajesz się tam? - dołącz do setek innych osób. Dziel się doświadczeniami! sprawdź!


Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2024 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone