lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Bejrut  
Libanfoto: Sławomir Wojciechowski
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
Booking.com
   

redakcja
 • Krzysztof Stępień (założyciel)

  Jest pomysłodawcą i głównym wykonawcą serwisu transAzja.pl. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją "geografia regionalna". W 1999 roku stworzył serwis internetowy "info-indie", który dał początek dzisiejszej transAzji.

  Co prawda ukończył geografię, ale jego świat zawodowy to świat Internetu, baz danych i nowoczesnych sposobów komunikacji. Jest programistą aplikacji internetowych, ale jako że bardzo ceni sobie zawodową wolność jest "wolnym strzelcem". To pozwala mu na godzenie pracy z pasją jaką są wielomiesięczne wyprawy po Azji.

  Mówi: "Fascynuje mnie Azja - wszystko co jest z nią związane. Od jej przyrody przez mieszkańców na polityce skończywszy. Pragnę ją poznawać, odkrywać i smakować tak długo jak to będzie możliwe. Nie uznaję zorganizowanych wycieczek. Podróżuję z żoną (a ostatnio także i z dzieckiem). Wszystko organizujemy sami, sami wytyczamy trasę, sami borykamy się problemami i wyzwaniami. Preferujemy wielomiesięczne wyprawy drogą lądową."

  Najcudowniejszy jego zdaniem kraj - Pakistan, największy sukces - nielegalny wjazd i przejechanie całego Tybetu na początku zimy. Kolejny wyjazd - już niebawem...

 • Agnieszka Szurkiewicz - Stępień (współzałożyciel)

  Jest współautorem serwisu transAzja.pl i tak jak mąż z wykształcenia jest geografem regionalnym. Po kilku latach pracy za biurkiem wyjechała na dwa miesiące do Indii i Nepalu, ale to wystarczyło, żeby za biurko już nie wrócić.

  Azja, do której początkowo podchodziła jak "do jeża", wydawała się być wielka, daleka, niedostępna, droga i nieznana. Możliwość poznawania tego wielkiego kontynentu, jego kultury, ludzi, geografii, religii całkowicie zmieniła jej życie, światopogląd i jednocześnie uzależniło. Teraz, już jako szczęśliwa mama z maluszkiem i jego tatą, coraz dokładniej stara się poznać obszar świata, który z każdym wyjazdem ma więcej do zaoferowania….

 • Dariusz Krawczyk (kasjer lotniczy)

  Jest pracownikiem firmy GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzowicach. Od 2007 roku, z dużym powodzeniem obsługuje naszych klientów w zakresie wyszukiwania i sprzedaży atrakcyjnych biletów lotniczych.

 • Wiza Serwis (obsługa wizowa)

  Obsługują naszych klientów w zakresie pośrednictwa wizowego do wszystkich krajów świata. Współpracujemy z doskonałymi efektami od 2009 roku. Wspólnie wyrobiliśmy już setki wiz.

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2024 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone