lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Duszanbe  
Mauzoleum Sheikh'a Massal al DinaKhojand, Tadżykistanfoto: Małgorzata Maniecka
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
czytasz blog:

Gdzie diabeł mówi dobranoc

   
0 0 0
   
2 0 0
hanoi, Wietnam

No i stało się to, na co czekałam od stycznia. Wylądowałam w Hanoi. Mimo problemów z samolotem (dwie godziny opóźnienia na Okęciu) szczęśliwie, postawiłam stopę na lotnisku Noibai. Przejazd z lotniska do Hanoi zajmuje ok. 1 godzinę taksówką. I pojawiła się Azja. Hanoi - miasto ulic.

   
1 0 0
Warszawa

To mój pierwszy wpis i dlatego proszę o wyrozumiałość. We środę wyruszam do Wietnamu i Kambodży. W każdym hotelu będę (prawdopodobnie) miała dostęp do netu, więc zamierzam opisać swoją podróż. Zrobię to, ponieważ mało jest informacji o Wietnamie i Kambodży, więc może ktoś skorzysta z moich doświadczeń.

 

Podsumowanie

ostatni wpis:18 lis 2011  (10 lat temu)
pierwszy wpis:12 lis 2011  (10 lat temu)
  
liczba tekstów:3
liczba zdjęć:0
liczba komentarzy:0
odwiedzone kraje:3
odwiedzone miejscowości:3

Na skróty

Uczestnicy

Skontaktuj się ze mną

strona jest częścią portalu transazja.pl
© 2004-2021 transazja.pl

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2021 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone