lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Rijad  
Meczet ProrokaMedyna, Arabia Saudyjskaźródło: Stock.XCHNG
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
czytasz blog:

14 zbyt krótkich dni - Indie Płn jesień 2006.

15mar
2007

Dzień drugi

   
1 0 9
New Delhi, Indie

Budzę się o 7 rano, czyli po dwóch godzinach snu, bo dobiegają mnie jakieś dziwne dźwięki. Otwieram oko, a tu za oknem ulewa szalona. A na kratach w oknie suszy się mój ręcznik i japonki (używane także jako klapki prysznicowe). Szybki zryw w łóżka, po wcześniejszym wymotaniu się z mojego magicznego prześcieradłowego śpiwora i już sobie oglądam przedostatnią burzę monsunkową w tym sezonie.

   
1 0 6
New Delhi, Indie

Pobudka o 2 w nocy. Nie jestem pewna czy warto by³o siê w ogóle k³aœÌ, ale mimo wszystko wstajê wyspana (to podejrzane). Plecak spakowany ju¿ wieczorem pod czujnym okiem Mamy dzielnie czeka oparty o szafê. Taksówka zamówiona wczeœniej ma podjechaÌ o 3.30 bo poci¹g mam o 4.

 

Podsumowanie

ostatni wpis:15 mar 2007  (17 lat temu)
pierwszy wpis:10 mar 2007  (17 lat temu)
  
liczba tekstów:2
liczba zdjęć:0
liczba komentarzy:15
odwiedzone kraje:1
odwiedzone miejscowości:1

Na skróty

Uczestnicy

Skontaktuj się ze mną

strona jest częścią portalu transazja.pl
© 2004-2024 transazja.pl

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2024 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone