lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Pekin  
Żołnierze Terakotowej ArmiiXian, Chinyfoto: Krzysztof Stępieńźródło: transazja.pl
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
 
 
#1
Poza tym - czyli rzecz o samym sobie...
 
zainteresowaniaJestem sknera w kwestiach materialnych, kazdy wolny grosik odkladam na kolejne podroze. Moze to chore, ale w moim przypadku dziala :-)
Od kilku lat, regularnie grywam w Scrabble. Noc bez partii scrabble to noc stracona.
Co ciekawe, mieszkajac
poza tym: 

Zazwyczaj klade sie spac, kiedy inni powoli zaczynaja myslec o wstawaniu. Staram sie unikac telefonow, nie telefonuje, nie rozmawiam, nie sms'uje. Nie probuj dzwonic wczesnie rano. Gryze!. Chodze do kina, pedaluje pol zycia, grywam w belgijke. Charakter ? owszem mam : wredny :-)
Dobranoc, czas na partyjke Mahjongga :-P

#2
Komentarze
 
ID#00679
Patrycja
członek społeczności
od 07/05/2007

Statystycznie...

jest z nami od: 7 maj 2007 (17 lat temu)
ostatnio widziana: 6 lis 2007 (17 lat temu)
  

strona jest częścią portalu transazja.pl
© 2004-2024 transazja.pl

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2024 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone