lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Rijad  
Święty MeczetMekka, Arabia Saudyjskaźródło: Stock.XCHNG
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
czytasz blog:

Blondynka, gdzieś między Tokio, a Tajwanem.

15sie
2015

Poznań,

   
0 0 0
 
0 0 0
 
0 0 0
 
0 0 0
   
0 0 0
 
4 165 0
Tokio, Japonia

Procedury imigracyjne zmieniły się od mojej ostatniej wizyty, teraz są bardziej restrykcyjne Japończycy zabezpieczają się jak mogą przed terroryzmem. Oprócz standardowej kontroli paszportu (kolejki do 6 okienek są przerażająco długie podejrzewam, że poczekam sobie i to nie krótko...) rozglądam się i jest szklana kabina z 4 osobnymi ścieżkami.

26lip
2015

NO TO LECĘ

   
1 2 0
Frankfurt nad Menem

nie minęło 15 in lotu a cały samolot ogarnia zapach alkoholu i piwa...bo jak w cenie to każdy udaje że musi się rozluźnić na 40 min lotu ;) "Herbatę poproszę" Miło, że kanapki rozdali, bo teraz dopiero czujęgłód - wcześniej ze stresu nie mogłam nic jeść. We Frankfurcie pada, ale nic to jestem mocno podekscytowana.

   
3 2 0
Poznań

Stan przygotowań:"kilka" (stosików) szmatek do spakowania - trzeba się często przebierać (35 stopni w cieniu, a odczuwalne 45 st.)podłoga usiana porozrzucanymi kosmetykami,bilety lotnicze pod krzesłem - żeby nie zgubić,gdzieniegdzie stosiki papierów / wydruków, map i innych dokumentów z niezbędnymi informacjami np.

 

Podsumowanie

ostatni wpis:15 sie 2015  (3 lata temu)
pierwszy wpis:26 lip 2015  (3 lata temu)
  
liczba tekstów:8
liczba zdjęć:169
liczba komentarzy:0
odwiedzone kraje:4
odwiedzone miejscowości:5

Na skróty

Uczestnicy

KateRPoznań

Skontaktuj się ze mną

strona jest częścią portalu transazja.pl
© 2004-2018 transazja.pl

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2018 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone

Nasi partnerzy