lub
w jakim celu? zapamiętaj mnie
 
Warszawa
Erywań  
Klasztor Noravankokolice Jeghegnadzor, Armeniafoto: Rita Willaertźródło: Wikimedia Commons
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Zapraszamy na wyjazd do Chin!

kursy walut [–]

 AMD
 PLN
 USD
 EUR

wiza i ambasada [–]

Armenia
ambasada w Polscetak
wymagana wizanie
Od 10 stycznia 2013 bez wiz

zdrowie [–]

Dilidżan

transport

Pokrewne miejsca
Armenia

transport - w obrębie miasta (3)
z: transport własny samochów
do: Zespół Klasztorny Hagarcin
Anecia & Daniel

Zespół Klasztorny Hagarcin usytuowany jest kilkanaście kilometrów za miastem Dilidżan.Jadąc prosto na północ trzeba skręcić z głównej drogi w lewo i następnie prosto tak jak prowadzi droga w góry.

nadużycielink19 lis 2016, 14:12
z: transport własny samochów
do: Zespół Klasztorny Goszawank
Anecia & Daniel

Zespół Klasztorny Goszawank usytuowany jest kilkanaście kilometrów za miastem Dilidżan.Jadąc prosto na północ trzeba skręcić z głównej drogi w prawo i następnie w prawo.

nadużycielink19 lis 2016, 14:10
z: transport własny samochów
do: Dildżan
Anecia & Daniel

Cicha miejscowość położona na północny wschód od Erewania.Miejscowość słynie z dużej ilości domów wypoczynkowych i sanatoriów.

nadużycielink13 lis 2016, 18:37
Podziel się swoją wiedzą, nie bądź biernym odbiorcą!
Prosimy wpisywać wyłącznie konkretne i sprawdzone informacje. Pytania i komentarze prosimy wpisywać w sekcji "komentarze" - tylko wtedy ten dział będzie miał sens.
przejazd z:   
przejazd do:

Newsletter Informujcie mnie o nowych, ciekawych
materiałach publikowanych w portalutransAzja.pl to serwis internetowy promujący indywidualne podróże po Azji. Przez wirtualny przewodnik po miastach opisuje transport, zwiedzanie, noclegi, jedzenie w wielu lokalizacjach w Azji. Dzięki temu zwiedzanie Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii stało się prostsze. Poza tym, transAzja.pl prezentuje dane klimatyczne sponad 3000 miast, opisuje zalecane szczepienia ochronne i tropikalne zagrożenia chorobowe, prezentuje też informacje konsularne oraz kursy walut krajów Azji. Pośród usług dostępnych w serwisie są pośrednictwo wizowe oraz tanie bilety lotnicze. Dodatkowo dzięki rozbudowanemu kalendarium znaleźć można wszystkie święta religijnie i święta państwowe w krajach Azji. Serwis oferuje także możliwość pisania travelBloga oraz publikację zdjęć z podróży.

© 2004 - 2021 transAzja.pl, wszelkie prawa zastrzeżone